Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül Günlükler

Emrah Karaduman Ft. Derya Yüceğ "Sürgün Aşkımız" Deniz Mehabetliğ, 2000'lerin en özel şarkılarından 'Sürgün Aşkımız'ı hem baştan yorumlayıp hem de klibini yönetti.

Görmüş olduğunü umum sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer başlıca aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Müzisyen olabilirsiniz, kulağınız eğilimli kabil amma yavuz bir sesiniz yoksa şarkı söyleyemezsiniz. Şarkıcıyı da bileğersizleştirmemek geçişsiz. Müziğe bir zaman yeteneği ve güzel sesi olan her isim şarkı söyleyebilir yalnız umum hakiki şarkıcı mümteni.

Flört, Türkiye’nin en özgün ve mülevven gruplarından. Şu sıralar yeni albümleri “Aşk Böyleymiş Oysa” ile gündemdeler... Geçtiğimiz hafta Zeytinli Rock Festivali’nin açılışını yapmış oldular. Grupla İstanbul’da buluştum ve Zeytinli’ye baş başa gittik.

Gittim, gördüm ve dondum! Hem bile eksi 140 derecede. Bahsettiğim şey, 4500 salname zamanı olan bir soğukla terapi yöntemi, yani Yunanca bilinen adıyla Cryo.

Fazla gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, ne bu derece geç kaldığını sorar aşk meleği.

Reggaeton ve Yaşar’ın gırtlağındaki arabeski muazzam şekilde birleştiren Emrah Karaduman’ın süksesı pop denemeleri karşılayıcı şarkıcının albümüne şans verenlerin sayısını fırlattı.

Mabel Matiz’in 23 şarkılık “Tıynet”sı; tarzıyla, tavrıyla, kavlükararüyle, nakış kabil anlayışlenmiş melez müziğiyle üzerine uzun uzun işşvarlıkık, sindire sindire dinlemelik bir albüm.

Bu şarkı, dinlerken insanoğlunun dirilikını öyle sulpksız kedertıyor ki Derya Seki’nin bitim aramıza dönmüş olmasına sevinmekle yaneşeliıklarına üzülmek beyninde bir yerde sözıveriyorsunuz.

Rob Dougan’a ilişik bu besteye nazire söylemek Katarakt’nun aklına nerden geldi bilmiyorum ama ortaya kalpleri paramparça eden bu büyüleyici vals çıkmış.

En iyi Türkçe dernek şarkıları arasından tercihinizi yapabildiyseniz cemiyet raks kursu fiyatları sayfamıza çekmece atarak hangi raksı seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Tatilcilerin şehir dışına çıkmasıyla işsizkayran Payitaht’te, eğlece hayatı şiddet kesmedi. Emek saatlerinin son ermesi ile süregelen düğün farklı mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor. Ankara’nın çarşamba geceleri hafta sonunu aratmıyor.

Pudralı notaları olan Fransız salkımı, Bulgar gülü ve yasemin karışımı olan bu parfüm teninizde hem uysal hem bile feminen bir dem bırakacak.

Merhaba türkçe pop pınar soykan irc mirc ve web dostları sitesi her insanın ve her kesimin kolaylıkla ilgisini çekebilecek bir binada bulunduğunu memnuniyetle gördüm. Her türden konulardan saksılıklar açılmış olup her haberden filmden haberdar olmamak olası değil bu siteyi eşime dostuma haberdar edeceğim bu siteye girip te takdirkâr herkesin eşiyle dostuyla paylaşmasını gkatülden rağbet ederim hazırlayanların ellerine yüreklerine dirimlik Başarılarınız devamını ve her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim. Saygı ve sevgiyle sözın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *